O nás

Vitajte na stránke Elmark

Prevažná časť zdrojov energie nachádzajúcich sa na našej planéte sú vyčerpateľné, preto by sme sa všetci spoločným úsilím všetkých ľudí mali pričiniť o to, aby v budúcnosti všetky využívané zdroje energie pochádzali z čistých a hlavne obnoviteľných zdrojov.

Bratislava skyline with Apollo bridge at night, Slovakia

Elmark je profesionálna spoločnosť so zameraním na dodávku, servis a bezpečnosť elektrických zariadení. Zaoberáme sa využívaním alternatívnych zdrojov elektrickej energie pre budúce využitie ale aj vývojom riadiacich systémov v oblasti riadenia a šetrenia energie. Poskytneme Vám zaujímavý obsah, ktorý Vás obohatí o informácie. Sme odhodlaní poskytovať vám to najlepšie z oblasti elektrotechniky a energetiky so zameraním na spoľahlivosť a špecifickosť našich webových stránok . Pracujeme na tom, aby sme našu vášeň pre elektrotechniku a alternatívnu energetiku premenili na prosperujúcu oblasť nášho podnikania. Dúfame, že Vám naša stránka poskytne informácie, ktoré hladáte.

Pre Vás všetkých budeme na našej webovej stránke uverejňovať zaujímavé a dôležité príspevky. Prosím, držte nám v tom palce.

Ďakujeme za návštevu našej stránky

Prajeme pekný deň!

ADRESA

ELMARK, spol. s r.o.

Martinčekova 2

821 09 Bratislava

Slovenská republika

KONTAKT

+421 907 383 500

+421 905 402 609

info@elmark.sk

RÝCHLY KONTAKT

qrcode_www.elmark.sk